Mededeling van het parochiebestuur

Zoals u  in het nieuws heeft kunnen vernemen, is door de bisschoppen besloten de coronamaatregelen voor de RK-kerken uit te breiden. Door de huidige ontwikkelingen rondom de coronapandemie zullen in alle RK kerken vanaf 1 december na 17.00 uur geen vieringen meer worden gehouden en dit geldt ook voor Kerstmis.

Dit besluit betekent dat met ingang van 4 december de zaterdagavondvieringen in onze kerk vervallen en dat de gebruikelijke nachtmis op Kerstavond hierdoor ook vervalt.

Met pastoor Hulsebosch is afgesproken dat hij voorgaat in een Kerstviering in onze kerk op zondagmorgen 2e Kerstdag aanvang 10.00 uur. Hierbij geldt natuurlijk nog steeds de 1,5 meter maatregel.

Het kindje Wiegen zal dit jaar geen doorgang vinden. U allen wordt in de gelegenheid gesteld om zowel 1e als 2e Kerstdag een bezoekje te brengen aan de kerststal en een kaarsje op te steken. De kerkdeuren staan van 14.00 uur tot 16.00 uur open!

Zolang deze maatregel geldt, zal onze kerk op de zaterdagochtenden weer geopend zijn van 10.00 tot 12.00 uur.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.