Overlijden Pastoor Goedhart

Ons bereikte het droevige bericht dat afgelopen donderdag 26 november Pastoor Goedhart is overleden. Hij was pastoor in onze parochie van 1977-1985 . In 2016 was hij nog in Burgerbrug om samen met ons het 150 jarig bestaan van kerk en koor te vieren. Hieronder een aantal foto’s daarvan waar hij opstaat.

Wij kregen ook een  overlijdenskaart gericht aan de parochie , waarin staat vermeld dat de Uitvaartmis live is te volgen op donderdag 3 december vanaf 11.45 uur via:  uitvaartmetbeeld.nl/uitvaart/pastoorgoedhart

Als u op deze link  klikt ziet u het overlijdensbericht dat wij kregen van het Bisdom

 

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.